El anuncio Intra Fatlyftare Intra apilador en venta por subasta se ha vendido y no está incluido en la búsqueda.
Anuncios similares
Intra Fatlyftare Intra apilador
Vendido
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 2
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 3
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 4
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 5
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 6
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 7
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 8
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 9
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 10
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 11
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 12
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 13
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 14
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 15
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 16
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 17
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 18
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 19
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 20
Intra Fatlyftare Intra apilador imagen 21
1/21
Marca:  Intra
Modelo:  Fatlyftare Intra
Tipo:  apilador
Ubicación:  Suecia Karlstad
Fecha de publicación:  3 jul 2024
Id. de stock del vendedor:  2036988
Subasta:  1
Fecha de finalización:  2024-07-09 11:19
Estado
Estado:  usados

Información adicional — Intra Fatlyftare Intra apilador

Sueco
Kommentar om användning:Användes senast för ca. 5 år sedan.
Sparsamt använd.Information från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända anmärkningar och fel:Skav, repor och slitage förekommer.Service:Se kommentar om serviceKommentar om service:Service är genomförd av säljaren i egen regi.
Lastvikt (kg): 350KGS
Längd (m): Ca. 138 cm
Bredd (m): Ca. 105 cm
Höjd (m): Ca. 195 cm
Max lyfthöjd: 230 cm
tillverkningsår: Information saknas
CE-märkt