Información adicional — Intra Fatlyftare Intra apilador
Sueco
Sueco
Kommentar om användning:Användes senast för ca. 5 år sedan.
Sparsamt använd.Information från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända anmärkningar och fel:Skav, repor och slitage förekommer.Service:Se kommentar om serviceKommentar om service:Service är genomförd av säljaren i egen regi.
Lastvikt (kg): 350KGS
Längd (m): Ca. 138 cm
Bredd (m): Ca. 105 cm
Höjd (m): Ca. 195 cm
Max lyfthöjd: 230 cm
tillverkningsår: Information saknas
CE-märkt
Lastvikt (kg): 350KGS
Längd (m): Ca. 138 cm
Bredd (m): Ca. 105 cm
Höjd (m): Ca. 195 cm
Max lyfthöjd: 230 cm
CE-märkt